کتابداران فردا

اردیبهشت ماه انجمنی

انتخابات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران هم دیروز تمام شد و حتما خیلی از شما دوستان و همکاران در این مجمع حضور داشتید و از نزدیک با ماوقع روبرو شدید. دیشب ساعت بیست و یک و ربع بود که کتابخانه ملی را ترک کردیم. مجمع از ساعت ١۶ شروع شده بود. سنگین ترین مجمع عمومی بود و تقریبا در اواخر جلسه که رای شماری بود نفرات به تعداد انگشتان دست می رسید. چون همه خسته شده بودند. نتیجه نهایی هم اعلام شد و این نفرات به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند:

محسن حاجی زین العابدینی با 116رای و دکتر افشین موسوی چلک 97 رای بعنوان بازرس  انتخاب شدند.

اعضای هیئت مدیره به ترتیب بیشترین میزان آرا:

دکتر سعید رضایی شریف آبادی 102 رای

دکتر نورالله مرادی 99 رای

دکتر مهدی علیپورحافظی  98 رای

دکتر علیرضا نوروزی 98  رای

کاظم حافظیان رضوی96 رای

امیررضا اصنافی 93 رای

سید مهدی طاهری 62 رای

سعید اسدی علی البدل اول 60 رای

مریم اسدی علی البدل دوم 46

خانم مکتبی فرد، آقایان عمرانی، علیمحمدی، دکتر منصوریان، دکتر فتاحی عزیز، آقای حاجی زین العابدینی خیلی خیلی زحمت کشیدند در این سالها و خیلی سختی ها را تحمل کردند. انجمنی تمام عیار. خداقوت دوستان.دوستانی که انجمنی بودند. انجمنی هستندو انجمنی خواهند بود. دیروز میخواستیم از لحظه ای که دکتر فتاحی خداحافظی کردند و رفتند عکس بگیریم. لحظه دلگیری بودولی متاسفانه دوربین گم شده بود! یک تشکر خاص باید کرد از آقایان نظاره و جعفرزاده که زحمت زیادی برای طراحی نرم افزار انتخابات انجمن کشیده بودند ولی صدا به سختی به اتاق فرمان می رسید و متاسفانه نشد از این نرم افزار بهره بگیرند. این دوستان جوان خیلی ناراحت بودند. یک خداقوت به این جوانهای پرشور. زنده باد به همه کتابدارانی که دیروز آمدند و اصل مشارکت را به نمایش گذاشتند....

بی ربط به موضوع ولی خواندنی: بعد از چهار پنج ساعت حضور در مجمع، دیشب شب جالبی بر ما گذشت!


ساعت سه بامداد به سمنان رسیدیم.هرچه زنگ زدیم همکار مهمانسرا در را باز نمی کرد. گفتیم شاید نیستند و تجربه شیرین توی راهرو خوابیدن را کسب کردیم! ساعت پنج صبح دیدیم که چراغ آپارتمان روشن شد. دوباره در زدیم. این بار در باز شد! فهمیدیم که دکتر عزیز خواب سنگینی داشته اند! قدر نعمت را بیشتر دانستیم. امروز هم نخستین عصرانه کتابداری در سمنان برگزار شد و دانشجویان جوان کتابداری دور هم نشستند و گفتند و شنیدند. خستگی سفر از تنمان رفت! تصاویرش در فوتوبلاگ قابل مشاهده است. یک خبر دیگر هم بگوییم و دیگر ختم کلام! خبر مسرت بخش! دیروز دکتر فرج پهلو گفتند که گروه کتابداری اهواز به عنوان قطب علمی کتابداری کشور انتخاب شد. از این خبر بسیار خوشحال شدیم و به خود بالیدیم که در این دانشگاه تحصیل کرده ایم. به همه  اهوازیهای فعال و پرشور این موفقیت بزرگ را تبریک می گوییم.

نویسنده : Amir Reza Asnafi : ٤:۱٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳۸٩
Comments نظرات () لینک دائم