کتابدارانه ها

جلسه دفاع از رساله

روز دوم بهمن ماه سال جاری ساعت ده صبح یک جلسه دفاع از رساله کارشناسی ارشد برگزار خواهد شد. آقای علی منصوری دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه جمران اهواز به راهنمایی دکتر فریده عصاره و مشاوره دکتر زاهد بیگدلی از رساله خود تحت عنوان بررسي ويژگيهاي محتوايي ميزهاي مرجع ديجيتالي كتابخانههاي ملّي جهان به منظور ارائه الگويي براي ميز مرجع ديجيتالي مركز اسناد و كتابخانة ملّي جمهوري اسلامي ايران دفاع خواهد کرد. برایشان آرزوی توفیق داریم.

نتایج نهایی بررسی چکیده های همایش

نتایج نهایی بررسی چکیده های همایش سازماندهی اطلاعات اعلام شد. با مراجعه به جدول زیر که آقای زین العابدینی ( با سپاس از ایشان) ارسال کرده اند از نتایج نهایی بررسی چکیده ها آگاه شوید:

مرحله مرحله اول بررسيوضعيت نتيجهتعداد مقالات پذيرش با ويرايش 30رد شده 25پذيرش شده 32

خبرنامه این بار الکترونیکی

پس از بازیهای مختلفی که برای دادن مجوز به خبرنامه انجمن کتابداران ایران صورت گرفت و هنوز هم این بازی به پایان نرسیده متولیان انجمن با عرضه نسخه الکترونیکی خبرنامه راه آگاهی رسانی را به خوبی گشودند. به این عزیزان خسته نباشید می گوییم.

http://www.nlai.ir/e_resources/files/newsLetter_Books.pdf

کارگاه آموزشی مجانی

دفتر پشتیبانی و خدمات پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فنآوری به مناسبت هفته پژوهش اقدام به برگزاری کار گاههای آموزشی در ارتیاط با جستجوی اطلاعات و منابع اطلاعات الکترونیک نموده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک نمایید.

زمان:سه شنبه26/10/1385 از ساعات 13:30 الی 17

مکان:نمایشگاه بین المللی تهران/سالن مبنا شماره ۲

/ 0 نظر / 64 بازدید