خبر ازانتخابات انجمن کتابداران ايران

 

  • صورتجلسه دومين دوره انتخابات هيئت مديره انجمن كتابداري و اطلاع‌رساني ايران<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 همايش سالانه و دومين دوره انتخابات انجمن در روز 16 ارديبهشت 1383 از ساعت 15 در تالار شهيد چمران دانشكده فني دانشگاه تهران، با حضور اعضاي انجمن، بر گزار شد.

در اين جلسه، ابتدا فرازهايي از سخنان دكتر آذرنگ در باره انجمن قرائت شد و پس از آن جناب آقاي دكتر حياتي به ذكر مطالبي در باره استاد هوشنگ ابرامي پرداختند. پس از آن هيئت مديره انجمن به ارائه گزارشي از فعاليت انجمن در دوره نخست پرداختند:

دكتر فتاحي ر وند فعاليت انجمن، را از جمله مشكلات و پيشرفتهاي پيش آمده در طول كار، از بدو تشكيل تا پايان دوره تشريح نمودند؛ آقاي حافظيان به ارائه گزارش مالي انجمن، رؤساي كميسيون‌هاي انجمن نيز هر يك به ذكر پيشرفتهاي كميته‌هاي علمي انجمن و رؤساي شاخه‌هاي خراسان و اصفهان به ارائه گزارش فعاليتهاي شاخه‌هاي استاني پرداختند.

 

پس از استراحت و پذيرايي، هيئت رئيسه سني جلسه با حضور سركار خانم سلطاني، جناب آقاي دكتر دياني، جناب آقاي تيموري و جناب آقاي يغمايي و نماينده وزارت علوم تشكيل شد. انتخابات با 94 رأي، از 139 عضو پيوسته استان تهران، انجام گرفت كه نتيجه آن بر حسب تعداد رأي به شرح ذيل مي‌باشد:

 

 

رديف

نام و نام خانوادگي

تعداد رأي

 

 

رديف

نام و نام خانوادگي

تعداد رأي

1

 دكتر رحمت‌الله فتاحي

83

 

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />11

مهوش بهنام

21

 2

 كاظم حافظيان رضوي

 71

 

12

مهرداد نيكنام

18

3

 دكتر فريبرز خسروي

70

 

13

يعقوب نوروزي

18

4

 ابراهيم عمراني

65

 

14

علي رادباوه

17

5

 دكتر مزيناني

/ 0 نظر / 58 بازدید