بازگشت پس از ۱۵ روز

دوستان عزیزم در طی این ۱۵ روز امتحان الهی و در ادامه آن داغ از دست دادن خواهر بزرگترم ٬ از لطف و محبت شما بزرگواران سپاسگذارم . شما كه از طرق مختلف سعي در كاهش بار سنگين غم من داشتيد و با پيام كوتاه ٬ايميل ٬تماس سعي ميكرديد مرا در اين راه همراهي كنيد . از انجا كه لطف شما بيشمار بود از آوردن اسامي تك تك دوستان خودداري ميكنم . اما بدانيد كه تمامي پيام هاي شما عزيزان به دستم رسيد... بي نهايت سپاسگذارم .
تنها مي توانم آرزو كنم همواره در سايه رحمت الهي در كنار خانواده خود خوش و خرم باشيد و هيچ گاه شاهد صحنه هايي كه من در طي اين چند روز نظاره گر بودم ٬ نباشيد .
اميدوارم بتوانم تمامي لطف شما بزرگواران را در شادي ها جبران كنم . . .
همواره موفق باشيد و باز هم بهشتي 24.gif

پس از ۱۵ روز تلخ شاهد بودیم که خانم مریم پاکدامن مجددا فعالیت در عرصه مجازی را آغاز کرد. از بازگشت با روحیه ایشان بسیار خوشحالیم. متن بالا هم منبع اصلی اش وبلاگ گروهی کتابداران است و به درخواست ایشان از طریق کتابداران فردا هم منعکس میشود. برای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامت و شادی داریم.

دفاع نظام...

فردا دوشنبه آقای نظام جمشیدی دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه شهید چمران از رساله خود دفاع خواهد کرد. عنوان رساله ایشان: بررسی وضعیت کتابخانه های آموزشگاهی مقطع متوسطه استان کرمانشاه و مقایسه آن با استانداردهای ایفلا برای کتابخانه های آموزشگاهی به منظور ارائه راهکارهایی جهت بهینه سازی وضعیت آنها است. استاد راهنمای وی آقای دکتر بیگدلی است. دفاع نظام ساعت ده صبح آغاز میشود.

تمدید... تمدید

مهلت ارسال چکیده برای همایش اصطلاحنامه ها بازهم تمدید شد. این بار تا ۱۵ تیرماه.

/ 0 نظر / 86 بازدید