برخورد از نوع خيلی نزديک

رسیده بود بلایی ولی خدا راشکر که به خیر گذشت. ساعتی پیش از طریق آقای رجبی مطلع شدیم که دوست عزیزمان آقای احسان محمدی دچار سانحه تصادف شده و از ناحیه پا مصدوم گردیده و هم اینک در بیمارستان سینا بستری است. گویا ضارب نیز در بازداشت به سر می برد. برای بهبودی احسان عزیزدعا می کنیم و امیدواریم که هرگز شاهد چنین حوادث ناگواری برای کتابداران نباشیم. کتابداران گرامی خواهشمندیم بیشتر مراقب سلامت خود باشید.

فراخوان کمیته انتشارات

دوستان عزيز

کميته انتشارات انجمن ديروز (شنبه 5/3/86) نخستين جلسه داخلی خود را با حضور خانم ها مرادی، صابری و مکتبی و آقای حيدری نژاد در کتابخانه ملی ايران، تشکيل داد. در اين جلسه که با تمرکز بر خبرنامه تشکيل شده بود، در خصوص فرم و محتوای خبرنامه صحبت شد. سپس قرار شد که فهرستی از کارهای در پيش رو تهيه شده و از اعضای انجمن برای انجام آنها دعوت به همکاری شود.

1.     برای اينکه خبرنامه را به لحاظ خبری، که از مهم­ ترين فلسفه های وجودی آن است، تأمين کنيم، نياز به همکاری تمامی عزيزان در شهرهای مختلف داريم. بنابراين خواهشمند است که اخبار و مطالب خوب شهرستانی را از خبرنامه دريغ نفرماييد.

2.       خبرنامه به گزارش های خوب شما از رويدادهای مهم عرصه کتابداری، که در جای جای ايران اتفاق می افتد، نياز دارد.

3.     دوستان و همکارانی که در کتابخانه های محل کار يا تحصيل خود به دوره کامل "نامه انجمن کتابداران ايران" (نشريه خبری انجمن کتابداران پيش از انقلاب"  دسترسی دارند، خواهش می­کنم، به بنده اطلاع بدهند.

4.     همچنين، کميته انتشارات از کسانی که توانايی انجام مصاحبه ها و گفتگوهای خوب با چهره ها و شخصيت های برجسته داشته باشند، دعوت به همکاری می نمايد.

5.     به جز آن، در تمامی زمينه هايی که دوستان احساس کنند حرفی برای گفتن دارند، و البته آن حرف در چارچوب کاری خبرنامه انجمن باشد، لطفاً از ارسال آن به دفتر انجمن دريغ نکنند.

تأکيد بر اين نکته خالی از لطف نيست که به همکاری دوستان ساکن در شهرستان ها بيش از پيش نياز داريم، زيرا هيچ کس بهتر از اين عزيزان نمی تواند اخبار آن شهرستان را منعکس کند.

برای اينکه بدانيم از نعمت همکاری چه کسانی برخوردار خواهيم بود، خواهشمند است مشخصات کامل خود را شامل: نام و نام خانوادگی، سطح تحصيلات (دوستانی که دانشجو هستند، مقطع و نيمسال تحصيلی خود را قيد کنند)، نام دانشگاه يا محل کار، خلاصه کوچکی از علايق و سوابق خود (منظور ما لزومن سوابق علمی مانند تأليف و ترجمه و ... نيست) و از همه مهم تر زمينه ای که علاقه مند به همکاری در آن هستيد را حداکثر تا 15 خرداد 86 به ادرس پست الکترونيکی بنده ارسال بفرماييد.

کميته انتشارات برای دوستانی که به طور مداوم با خبرنامه همکاری کنند، خبرهای خوبی خواهد داشت!

منتظر تماس شما هستيم

 

با احترام

کميته انتشارات

برگرفته از ایمیل خانم مکتبی فرد به گروه بحث الکترونیکی-با سپاس از ایشان

 

 

/ 0 نظر / 61 بازدید