خیلی دیر...نه خیلی زود

٢٠ روز از آخرین پست جدید می گذرد. البته معنایش این  نیست که در این ٢٠ روز در کتابداری این مرزوبوم یا بلاد بیگانه هیچ رویدادی چیزی به وقوع نپیوسته است. اینکه مرتب در سفر باشی و مرتب در حال دویدن و غیره مجالی برایت نمی ماند تا قدری هم بنویسی تا این نوشتن آرامش را به تو هدیه کند. بگذریم. نزدیک پاییز هستیم و بوی آشنای کتاب و درس و کلاس و مدرسه هنوز در ته خاطراتمان موج می زند. برای همه کسانی که امسال وارد دنیای پر رمز و راز کتابداری می شوند آرزوی سعادت داریم و به آنها خوشامد می گوییم. اما بعد..

  • لطفا فراموش نکنید که روز ١٧ مهرماه مجمع عمومی ادکای دو برگزار می شود. امیدواریم که این مجمع عمومی که با همکاری خانه کتاب برگزار می شود بسیار گرم و پرشور باشد و ادکایی های تازه نفس و جدید درآن شناسایی و وارد گود شوند. اطلاعات بیشتر راجع به مجمع عمومی را در وبلاگ ادکا بخوانید.
  • وب سایت همایش ادکا هم با همکاری صمیمانه جناب آقای عظیمی راه اندازی شده است و از اول مهرماه رونمایی می شود و تمام فرایند ارسال متن کامل مقالات-داوری مقالات-ثبت نام-ارسال دعوت نامه و ارائه گواهی شرکت در همایش از طریق این وب سایت صورت خواهد گرفت.
  • روز گذشته در پارک لاله تصمیماتی مهم درزمینه جشنواره برترینهای کتابداری(دانشجویی) اتخاذ شد که به فراخوان آن در اختیار همگان قرار خواهد گرفت. جای همه دوستان در ضیافت افطار ادکا در شب قبل خالی!
  • این روزها در کتابخانه ملی دیگر برای اعضا برگه ورود و خروج پر نمی کنند. اگر دیدید که فقط کارتتان را نگاه کردند و برایتان برگه صادر نشد تعجب نکنید.

 

/ 0 نظر / 61 بازدید