هات نیوز

شنیده های موثق ولی غیر رسمی گفته اند که نتایج آزمون دکترای کتابداری دانشگاه تهران اعلام شده است و با مصاحبه شوندگان نیز تماس حاصل شده است. هنوز لیست رسمی از اسامی به دستمان نرسیده است.ولی میگویند که...خب صبر کنید تا رسما اعلام شود!!

اصلاح یادداشت در تاریخ ۱۸ تیر:

براساس ایمیل آقای صابری به گروه بحث نتایج رسمی آزمون دکترای دانشگاه تهران اعلام شده..امیدواریم که دوستان به ما خرده نگیرند ولی به نظر میرسد که کار دانشگاه تهران کمی عجیب است..در شرایطی که دو نفر از دعوت شوندگان به عنوان نفرات قبولی اهواز معرفی شده اند بازهم اسامی آنها میان دعوت شدگان به چشم می خورد..البته بازهم به این دوستان تبریک می گوییم ولی...هیچی..بگذریم..صلاح کار مقطع خویش دکتران دانندلابد...

سردبیر ارتباط علمی

مطلع شدیم که خانم شیما مرادی به عنوان سردبیر نشریه الکترونیکی ارتباط علمی برگزیده شده اند. این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و برایشان آرزوی پیروزی داریم.

کارگاه نمایه سازی و چکیده نویسی

نخستین کارگاه تابستانه انجمن این هفته برگزار میشود. کمیته آموزش انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران کارگاه آموزشی "نمایه سازی و چکیده نویسی" را در روز پنجشنبه ۲۰/۴/۱۳۸۷برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه به این نشانی مراجعه کنید. مدرس کارگاه جناب آقای محسن حاجی زین العابدینی خواهند بود. کارگاه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۶ برقرار خواهد بود.

 

 

/ 0 نظر / 71 بازدید