نشستی با کتابداران فردا

چهارشنبه هفته گذشته میهمان کتابداران فردا بودیم. کتابدارانی که باید در آینده حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشند و نسل نوین در این عرصه باشند. نوباوگانی که این امانت به دست آنها سپرده می شود. در این مراسم که با همکاری صمیمانه انجمن کتابداران ایران و ادکا برگزار شد آقایان دکتر افشار-حافظیان رضوی-زین العابدینی- علیمحمدی و خانم مکتبی فرد برای نسل تازه کتابداران سخنرانی کردند. وبلاگهای کتابداری نیز توسط خانم سلطانی معرفی شد و آقای هژیر نیز با صحبتهای خود فضای نشست را تلطیف نمود. در پایان نیز از اساتید کتابداری و برگزیدگان مسابقه بهترین جمله درمورد کتابداری تقدیر شد.

لازم است تا از زحمات کلیه دوستان ادکایی که برای برگزاری این نشست زحمات فراوانی کشیدند تشکر کنیم و نیز از اساتید گرانمایه ای که در این نشست حاضر شدند و از دانشجویانی که دعوت ما را پذیرفتند.همیشه موفق و کامیاب باشید.

پله های صعود

مطلع شدیم که استاد ارجمند جناب آقای دکتر کوکبی عضو هیات علمی گروه کتابداری دانشگاه چمران اهواز به مرتبه علمی استادی ارتقاء یافته اند. صمیمانه این موفقیت را خدمت ایشان تبریک عرض نموده و برای ایشان درتمامی مراحل زندگی آرزوی شادکامی داریم.

خدمات ویژه دانشجویان

کتابخانه ملی اخیرا در طبقه همکف بخش  عضویت خدمات عرضه لوازم التحریر و مشتقات آن را به دانشجویان مراجعه کننده به کتابخانه ملی عرضه می کند. چون...دراین مورد چیزی نمیگوییم! بدون سوگیری!

/ 0 نظر / 96 بازدید