دکتر امید فاطمی در جام جم

بعد از مدتها یک روز را در منزل سپری کردم. دانشگاه تا 21 مرداد تعطیل است. عادت کرده بودم هر روز هشت صبح دانشکده باشم و به کارهایم برسم و حالا در خانه ماندن، هر چند دیگر فرسایش اعصاب کلنجار رفتن با رانندگان قانون گریز را ندارد، راحت جلوی کولر میتوان لم داد و سر فرصت به کارها رسید ولی روز اول تعطیلات، کمی دشوار بود. سعی کردم با ویراستاری یکی دو تا متن که دستم هست وقت را بگذرانم. فیلمهایی را که مدتها فرصت نمیکردم ببینم تماشا کنم، کمی کتاب بخوانم و از خواب نیمروز استفاده کنم.

بگذریم. مگ ایران را می دیدم و نیم نگاهی به روزنامه ها داشتم که در روزنامه جام جم، چشمم به مصاحبه با دکتر امید فاطمی، رئیس ایرانداک افتاد.گپ و گفت خوبی از آب درآمده پیشنهاد می شود حتماً مطالعه ش کنید.

فکر میکنم تا سه ساعت دیگر هم برنامه پنجم با کتابداران پخش شود. این هفته آقای عباس رجبی کارشناس برنامه است. سعی کردیم از یک کتابدار برای حضور در این برنامه جهت تسهیم دانش و تجربیاتش استفاده کنیم. میهمان تلفنی برنامه هم دوست عزیزم هست که 14 سال است با هم رفیقیم. آقای دکتر علی حمیدی. حرفهای جالبی زده. موضوع برنامه راجع به کتابداران در عصر اینترنت هست. امیدوارم این برنامه مورد پسندتان باشد. تا حالا 12 برنامه ضبط کرده ایم که به تدریج، از رادیو کتاب پخش میشود. فعلاً تا آخر شهریور برنامه ها بسته شده اند. انشاله که برای مهرماه تا آذرماه هم طبق برنامه حرکت کنیم.

/ 0 نظر / 66 بازدید