کتابخانه ای که دوستش دارم

نمای اول: کتابخانه دوست داشتنی

این هفته ای که گذشت جلسه ای مفصلی با حضور کتابداران کتابخانه و معاونت محترم پژوهشی دانشکده درباره کارهای کتابخانه داشتیم. درباره همه چیز صحبت کردیم. از نیازها و انتظارات کاربران تا کارهایی که باید انجام بدهیم و نداده ایم و کارهایی که به خوبی انجام می شود ولی دیده نمیشود. نتیجه مذاکرات این شد که هر کاری در کتابخانه انجام می شود به صورت مکتوب ثبت و بعداً گزارش شود. کتابداران هم دفترچه گزارشها تهیه کردند، فرمهای مخصوص نیاز و نظرسنجی از کاربران ایجاد کردند و خلاصه دارم کتابخانه را همان کتابخانه پویا می بینم و خیلی از این بابت خوشحالم. امیدوارم که این جریان مستدام باشد.

نمای دوم: جلسه دفاعیه دیگر

سومین جلسه دفاعیه دانشجویان گروهمان برگزار شد. دفاع خانم ارشدی به راهنمایی دکتر عرفان منش و مشاوره دکتر سالمی. همه چیز خوب و کامل بود. دکتر نوروزی چاکلی هم به عنوان داور خارجی از پایان نامه رضایت داشت. نتیجه کار خانم ارشدی را روی وب سایت دانشگاه گذاشتیم. حتماً بازخوردهای خوبی خواهد داشت.

نمای سوم: صف جسمی یا صف روحی؟!

چند وقت پیش در تدارک افطاری برای جمع دوستان پیشکسوت ادکایی بودم و در حال برگشت به سمت منزل. دیدم که عجب صف طولانی! فهمیدم که جماعتی برای فلان خوراکی در این گرما که بلانسبت آدم روده هایش هم کارشان را فراموش می کنند، ایستاده اند. بعد از افطار هم که بیرون رفته بودم دیدم فلان فست فودی صفش سر به ته خیابان می زند. مقایسه ای کردم بین صف کتابفروشی، صف کتابخانه و صف خوراکی فروشی...دو دو تا چارتا بین قیمت آن خوراکی و قیمت فلان مجله و کتاب. بعد دیدم اینجوری قاطی می کنم و غصه میخورم گفتم بهتر است بروم روی پرونده ارتقایم کار کنم که اوضاعش خیلی بی ریخت است! باید مقالات علمی پژوهشی ام بیشتر شود...

/ 0 نظر / 71 بازدید