روز نگار یک سرانجام (2)

1: دیروز لپ تاب را در اتاق دانشکده گذاشتیم تا بارمان سبک تر باشد. امروز به محض رسیدن از چند صفحه ای که لازم بود پرینت گرفتیم. خدا را شکر که قبلاً روی این نوت بوک دل خسته و فرسوده و با وفا، درایو چاپگر مخصوص را نصب کرده بودیم! خدا رحمت کند کسی که فایل رایگان این درایو را در وب قابل دسترس کرده بود! صفحات لازم را چاپ و حدود ساعت هفت و بیست دقیقه عازم کتابفروشی دانشگاه برای صحافی رساله شدیم. صحافی ها سه شنبه حاضرند...خیل دیر است. خیلی! به همایش ماهانه انجمن هم نمیرسم.

2: امضاهای مربوط به تسویه حساب مالی، ارائه کد رهگیری و سی دی های رساله، همگی حاضر شدند. دیگر چه مانده؟ ای کاش می شد صحافی ها را زودتر حاضر می کرد. یکی از دوستان به نام آقای تقی پور زحمت کشید و زنگ زد به دفتر صحافی و سفارش کرد. صحاف مربوط به صورت کمرنگ قول همکاری داد. امروز آقای سهیلی و خانم پشوتنی زاده را هم بعد از مدتها دیدیم. آقای سهیلی هفته ای یک روز چند کلاس از جمله کلاس اصول و شیوه های جستجو در وب را دارد و خانم پشوتنی زاده هم برای کارهای رساله اش آمده بود.

3: قبل از ناهار به اتفاق آقای سهیلی سراغ مسئول اداره تغذیه رفتیم. با کمی صحبت نرم شد که نامه تسویه حساب را امضا کند! کاش سهیلی زودتر آمده بود! مسئول اداره تغذیه از دوستانش بود!

4: کارشناس آموزش دانشکده بیمار است ولی با این وجود کارهای امضایی را ردیف کرد و تحویلم دااد و گفت شاید فردا نباشم. این فرمها را بگیر و کارهایت را پیگیری کن. عجب با وجدان و کار راه انداز...

/ 0 نظر / 63 بازدید