فراخوان ادکایی

برای برگزاری جشنواره ای با عنوان(جشنواره برترین های کتابداری) که با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی ایران (ادکا)و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار میکند جهت تکمیل کادر خود از دانشجویان علاقه مند و فعال در تمامی مقاطع تحصیلی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور جهت فعالیت در این جشنواره دعوت به عمل می آورد. کلیه علاقه مندان می توانند جهت اعلام آمادگی روز سه شنبه ۲۵/۴/۸۷ ساعت ۴-۶ به نشانی زیر مراجعه کنند.

خیابان ولیعصر بالاتر از سه راه بهشتی کوچه نادر انتهای کوچه خانه فرهنگ علامه طباطبایی

با سپاس از سرکار خانم رستگار

یک شب در کتابخانه

نمایشنامه ای که سال قبل در کتابخانه ملی با هنرمندی هنرمندان بنام ایرانی برگزار شد توسط کتابخانه ملی منتشر شده است. قسمت نبود این نمایش را ببینیم..حداقل می شود کتابش را خواند و حظ برد..قدما گفته اند: نصف العیش..وصف العیش( برعکس که نبود؟؟!)

جشن بی خبرانه از نوع کتابدارانه

برگزاری جشن کتابداران که خبرش را حتما خوانده اید شگفتی توام با خرسندی نسبی را برای کتابداران برانگیخت.خرسندی نسبی از این لحاظ که بالاخره نهادی دولتی پیدا شده که ظاهرا اندک گوشه چشمی به کتابداران دارد و شگفتی از این لحاظ که گویا حضرات مطلع نیستند که کتابداران مانند هر صنف دیگر دارای انجمن و تشکیلات ویژه خود هستند و این کار باید با هماهنگی این انجمن و اگاه کردن آنها صورت گیرد.نادیده گرفته شدن انجمن عمل زیبایی نبود...باورکنید..

/ 0 نظر / 71 بازدید