کتابخانه ملی: نيمه تعطيل...

روابط عمومی کتابخانه ملی ایران اعلام کرده که در ماه رمضان روزهای ۵ شنبه و جمعه کتابخانه ملی تعطیل است و به مراجعه کنندگان سرویس نمی دهد. ضمنا ساعت کار کتابخانه در روزهای دیگر هم از ۹ صبح تا ۱۴ تغییر یافته است. به این ترتیب قادر خواهید بود که آسوده خاطر در منازل خود به استراحت بپردازید و بیهوده معطل سرویس دهی چه از طریق مینی بوس و چه به وسیله کتابداران نشوید!

حاشیه فاقد هرگونه سوگیری: بعداز اینکه این خبر از بلندگوهای کتابخانه ملی اعلام شد کارکنان بخش.... به صورت پانتومیم وار به شادمانی و پایکوبی-البته نه از نوع حرکات موزون- پرداختند!

عطف به پست سوء تفاهمی به نام همکاری

نشانی پایگاهی که برای کتابداران فعالیت می کند به شرح زیر است: http://www.ketabdaran.ir/ کماکان در انتظاریم که این دوستانی که زحمت ایجاد پایگاه را کشیده اند خود را کامل معرفی کنند و....الخ. باقی همان مطالبی است که درپست قبلی عنوان شده است. (با سپاس از خانم پاکدامن برای یادآوری نشانی پایگاه)

نتیجه یک اعتراض

روز چهارشنبه زمانی که ساعات کاری جدید کتابخانه ملی اعلام شد اغلب کاربران کتابخانه نسبت به این قضیه اعتراض کردند و در محوطه کتابخانه تجمع نمودند و اعتراض خود را از طریق یک نامه سرگشاده به رئیس کتابخانه ملی اعلام نمودند. همان شب در وب سایت کتابخانه ملی پیامی از سوی رئیس کتابخانه ملی مبنی بر تغییر مجدد ساعت کاری کتابخانه ملی آمده است که به شرح زیر است: http://www.nlai.ir/news/news_details.asp?NewsId=412

/ 0 نظر / 60 بازدید